Parašyta 2017 kovo 16 d.

Mokytojai jėgas išbandė krepšinio turnyre

Mokytojai  jėgas išbandė krepšinio turnyreMokytojai  jėgas išbandė krepšinio turnyreMokytojai  jėgas išbandė krepšinio turnyre

Kovo 10 d. A.Puškino gimnazijoje vyko Kauno miesto ir rajono mokytojų krepšinio turnyras, skirtas Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre dalyvavo 6 komandos, 24 mokytojai. Komandos sužaidė vieno rato sistema tarpusavyje (iš viso po 5 rungtynes kiekviena komanda).Šių metų nugalėtojais tapo „Saulės“ gimnazijos komanda, antrąją iškovojo pernykščiai čempionai ir šių metų turnyro šeimininkai A.Puškino gimnazijos mokytojai. Trečia vieta atiteko jungtinei VDU “Rasos“ komandai.

Varžybose dalyvavo mokytojai iš 10 skirtingų mokyklų (A. Puškino, „Saulės“, VDU „Rasos“, „Aušros“, Jėzuitų, Prezidento Valdo Adamkaus, Karmėlavos Balio Buračo gimnazijų, J.Dobkevičiaus ir VDU „Atžalyno“ progimnazijų bei Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro). Sveikinimo žodį tarė turnyro organizatorius R.Anskaitis, bei Kauno KKMA atstovas T.Kentra, kuris sakė: “Džiaugiuosi, kad susidomėjimas turnyru auga, daugėja dalyvaujančiu tiek mokyklų tiek mokytojų skaičius. Nors turnyras vyksta tik antrą kartą, tačiau esu tikras, kad taps tradicija jį organizuoti kasmet. Komandai nugalėtojai atiteko ne tik taurė, KKMA šakotis, bet ir teisė organizuoti varžybas kitais metais. Toks renginys yra puikus būdas pamatyti kaip gyvena kolegos, pabendrauti ir pasportuoti. Paprastai mes, mokytojai, pasimatome tik dalyvaudami varžybose su moksleiviais ar seminaruose, o čia turėjome galimybę pasivaržyti tarpusavyje. Noriu padėkoti Ryčiui ir visai A.Puškino gimnazijai už šaunią turnyro organizaciją ir tikiuosi kitais metais išvysti dar gausesnį būrį dalyvių“.

Go to top