Parašyta 2017 gruodžio 9 d.

LKKMA konferencija Klaipėdoje

Konferencija2017 m. gruodžio 1 d. Klaipėdos "Versmės“ progimnazijoje vyko Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos teorinė-praktinė konferencija "Sėkmingos kūno kultūros pamokos veiklos“. Konferencija sukvietė apie 200 dalyvių iš visos Lietuvos įvairių ugdymo institucijų. Buvo skaityti 5 pranešimai ir pristatytos 6 praktinės veiklos.

Su kūno kultūros aktualijomis supažindino LKKMA prezidentė Laima Trinkūnienė. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto olimpinio švietimo programų vadovė Ugnė Supranavičienė pristatė Lietuvos tautinio olimpinio švietimo projektus. Apie komandinį sveikatos specialistų ir kūno kultūros mokytojų darbą kalbėjo Jūratė Grubliauskienė, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktorė. Dovilė Šertvytienė ir Audra Vilūnienė pristatė studijų knygas.

Nuotraukos Filmuota medžiaga

 

Draugiškoje aplinkoje mokytojai linksmai šoko Zumbos ritmu, žaidė regbį ir futbolą, susipažino su lėkščiasvydžiu ir tochoukball’o žaidimais, kūno kultūros mokytojai mokėsi IKT naudojimo kūno kultūros pamokose ypatumų. Renginio pabaigoje Algis Bronislovas Vasiliauskas, Lietuvos asociacijos ,,Sportas visiems“ prezidentas ir Giedrius Grybauskas, Lietuvos asociacijos ,,Sportas visiems“ generalinis sekretorius apdovanojo kūno kultūros mokytojus už dalyvavimą projekte ,,Judėkim.lt. Kūno kultūros pamoka gyvai“ ir projekto ,,#BEACTIVE“ dalyvius. Konferenciją organizuoti padėjo ,,Versmės” progimnazija, Klaipėdos miesto kūno kultūros mokytojai ir treneriai, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir Klaipėdos pedagogų švietimo centras.

Go to top