Parašyta 2018 vasario 7 d.

Šiaulių miesto mokytojų žaidynės

Mokytojų žaidynėsMokytojų žaidynėsMokyklų žaidynėsDžiugu, kad jau antrus metus iš eilės į Šiaulių Juliaus Janonio gimnaziją aktyviai praleisti popietę, išbandyti savo jėgas netradicinėse sportinėse veiklose, pasidalyti gerąja darbo patirtimi susirenka Šiaulių miesto mokyklų mokytojai.

Vasario 1 d. Šiaulių miesto mokytojų žaidynėse, kurias organizavo Juliaus Janonio gimnazijos kūno kultūros mokytojai metodininkai E.Gedgaudas ir L.Gudaitė, dalyvavo dešimt komandų. Pirmiausia komandos savo jėgas išbandė „orientavimosi sprintas salėje“ rungtyje, kurioje kiekvienas komandos dalyvis kuo greičiau turėjo surinkti lentelėje nurodytas atžymas. Vėliau komandos varžėsi smiginio ir „twix ledinukai“ rungtyse, pasitikrino vikrumą ir koordinaciją „badmintono porų“ rungtyje. Smagiausia, daugiausia jėgų pareikalavusi ir nemažai emocijų suteikusi „kokteilio“ rungtis visoms komandoms paliko įspūdį. Buvo smagu, stipru, vieninga.

Visos komandos atkakliai varžėsi dėl kiekvieno taško atskirose rungtyse, nes surinkti rungties taškai priartindavo komandą prie pergalės. Susumavus visų rungčių taškus buvo galima skelbti žaidynių nugalėtojus ir prizininkus. Nugalėtojų taurę ir medalius iškovojo Šiaulių Universiteto gimnazijos komanda. Antrosios vietos medaliais ir taure džiaugėsi Lieporių gimnazijos komanda, o trečios vietos medaliai buvo užkabinti „Rasos“ progimnazijos komandai. Visoms žaidynių komandoms įteikti Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos įsteigti prizai. Pergalės džiaugsmas, varžymasis, emocijos, draugiška pagalba komandos nariui visa tai mokytojai mato perteikdami žinias mokiniams. Šį kartą mokytojai patys galėjo įvertinti save įvairiose situacijose, pasijusti mokiniais. Smagu, kad aktyvus judesys ir noras pasidalyti gerąja darbo patirtimi kiekvienais metais suburia vis daugiau bendraminčių Šiaulių miesto mokyklų mokytojų žaidynėse.

Go to top