Parašyta 2019 balandžio 2 d.

Pavasario šventė – mokytojų tinklinio varžybos!

Tink Viln1Tinkl VilnTinkl Viln2

Viliaus miesto kūno kultūros mokytojų draugija organizuoja įvairius renginius ir varžybas miesto mokytojams ir svečiams visus metus. Tinklinio varžybų istorija prasidėjo nuo 2002 metų tuometinėje M. Daukšos vidurinėje mokykloje (dabartiniame VGTU inžinerijos licėjuje) ir tęsiasi iki šiol.

Kovo 23 saulėtą rytą į renovuotą VGTU inžinerijos licėjaus salę susirinko būrys Vilniaus miesto ir rajono kūno kultūros mokytojų bei VGTU sporto katedros dėstytojų. Šventė prasidėjo bendrame būryje, giedant ,,Tautišką“ giesmę. Susirinkusius dalyvius pasveikino Antanas Pociūnas, buvęs ilgametis mokytojų draugijos pirmininkas, M.K. Čiurlionio gimnazijos kūno kultūros mokytojas. Jis pasidžiaugė, kad graži tradicija žaisti tinklinį gyvuoja jau septynioliktus metus.

 

Varžybose dalyvavo penkios komandos: VGTU inžinerijos licėjaus, Gabijos, Salininkų, M.K Čiurlionio, VGTU sporto katedros. Smagu buvo stebėti kolegų azartišką kovą tinklinio aikštelėje. Po įtemptų sportinių varžybų nugalėtojais tapo Salininkų gimnazijos komanda. Antroji vieta atiteko VGTU sporto katedros dėstytojų komandai. Trečią vietą užėmė M.K Čiurlionio gimnazijos komanda. Ketvirta, penkta vietomis dalijosi Gabijos ir VGTU inžinerijos licėjaus komandos.

Išlietas prakaitas aikštelėje buvo ne tik sportinė kova, bet ir bendravimo džiaugsmas, mokėjimas laimėti ir garbingai pralaimėti! Dėkingi esame VGTU inžinerijos licėjaus kūno kultūros mokytojai Ritai Vinickienei už puikų varžybų organizavimą kartu su savo ugdytiniais.

Go to top