Parašyta 2021 gruodžio 1 d.

LKKMA teorinė – praktinė konferencija Vilniuje

2021 m. lapkričio 26 d. Vilniaus Balsių progimnazijoje vyko šeštoji Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos teorinė – praktinė konferencija „Keturios fizinio ugdymo pamokos – patiks ir jums“. Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 100 fizinio ugdymo mokytojų, trenerių, būsimų sporto švietimo specialistų.

Buvo skaityti 3 pranešimai ir pristatytos 4 praktinės veiklos.

Su fizinio ugdymo aktualijomis ir perspektyvomis supažindino LKKMA prezidentė Laima Trinkūnienė. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sporto grupės vyriausioji specialistė Inga Gerulskienė kalbėjo apie praktinio sveikatinamojo fizinio aktyvumo taikymą mokykloje, o Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Olimpinio švietimo programų vadovas Kasparas Šileikis – apie fizinį raštingumą. Po teorinės dalies konferencijos dalyviai buvo kviečiami pasijausti mokiniais ir aktyviai dalyvauti praktinėse veiklose.

 

Sporto salėje vyko keturios pamokos:

1 pamoka „Kaip atrasti futbolo talentą“, MFA Žalgirio vartininkų akademijos trenerė ir Ozo mokyklos fizinio ugdymo mokytoja Aistė Griciūtė.

2 pamoka „Sportuoti su draugu linksmiau“, Ieva Morkienė–Gabijos progimnazijos fizinio ugdymo mokytoja, asmeninė trenerė.

3 pamoka „Tinklinis–žaidimas, kurį gali žaisti visi“, VGTU inžinerijos licėjaus fizinio ugdymo mokytojas, Vilniaus SM „Tauras“ tinklinio treneris Domantas Savickas.

4 pamoka „Naujas žvilgsnis ir kūrybiškumas: judesių įvairovė ir galimybės“, Vilniaus Saulės Gojaus mokyklos fizinio ugdymo mokytoja, klubo „Splitas“ LTU įkūrėja Laura Sekmonaitė.

Po praktinių užsiėmimų konferencijų salėje vyko renginio refleksija ir aptarimas. Mokytojai džiaugėsi, kad konferencija buvo įdomi ir naudinga. Primiršti ar naujai sužinoti pratimai ir žaidimai pavers pamokas dar patrauklesnėm ir įdomesnėm, kuriose mokiniai sieks ne tik fizinio raštingumo, bet ir noriai stiprins savo kūną, sieks sportinių rezultatų, bei linksmai ir įdomiai leis laiką fizinio ugdymo pamokose.

Dėkojame lektoriams už įdomius pranešimus, mokytojams už linksmas ir įdomias pamokas, o konferencijos dalyviams už gerą nuotaiką ir aktyvų dalyvavimą.

Renginio akimirkos: Facebook/LKKMA

Go to top