Parašyta 2015 balandžio 24 d.

Vasaris - sveikatos mėnuo

Vasaris - sveikatos mėnuo Vasaris - sveikatos mėnuo

Vasaris – sveikatos mėnuo, kurio devizas ,,Jeigu nori būti sveikas-judėk, jeigu nori būti gražus-judėk, jeigu nori būti protingas judėk‘‘ Palemono gimnazijoje, tradicinis ir kasmetinis renginys. Technologijų pamokų metu mokiniai atliko įvairius kūrybinius darbus apie sveiką gyvenseną, pateikė sveikos mitybos receptų, pristatė savo mitybos piramides, kaip jie maitinas (rengė technologijų mokytoja L. Dauskurtienė).

Vyko integruota pamoka ,,Užgavėnių tradicijos Lietuvoje, Anglijoje, Rusijoje ir valgių gaminimo papročiai‘‘ ir tarpmokyklinės futbolo varžybos. Palemono gimnazijos futbolininkų komanda laimėjo II vietą (kūno kultūros mokytojas G. Plytninkas). Labai sėkmingai varžėsi sporto žaidimus mėgstantys mokiniai, žaisdami kvadratą. Jie nugalėjo Rokų gimnazijos komandą 2:1 ir S.Daukanto vidurinės komandą 2:1.

 

Labai džiaugiamės šiomis pergalėmis, nes Palemono gimnazijos komanda buvo pati jauniausia, jos sudėtį sudarė 4-5 klasių berniukai, o varžovų komandose dominavo 5-6 klasių mokiniai. Mokiniai taip pat laimėjo virvės traukimo varžybose. Nugalėtojai apdovanoti padėkomis ir medaliais. Laukia pakartotinės varžybos, todėl daug treniruojamės (kūno kultūros mokytoja R. Agurkienė). Kauno m. salės turizmo technikos varžybose ,,Diulferis‘‘ Palemono gimnazijos jaunių komanda užėmė IV vietą. Vasario mėnesį buvo švenčiamos ir Užgavėnės. Čia gausiai dalyvavo gimnazijos moksleiviai, dalyvaudami vaikščiojimo su kojokais, kuris stipresnis, virvės traukimo varžybose, grūmėsi kovodami su maišais, valgė daug skanių blynų, taip stengdamiesi išvaryti žiemą. 8a klasės mokinys Tadas jodinėjo žirgu ir mokė kitus šventės dalyvius, matėme šuns kinologo pasirodymą. O šventę baigėme šaukdami ,,Žiema, žiema, bėk iš kiemo...‘‘ ir sudeginome gražuolę MORĘ.

Užgavėnių šventėje dalyvavo svečiai: seimo narys K. Starkevičius, klebonas D.Vasiliauskas, Panemunės VPK nuovados policininkai ir Petrašiūnų nuovados policininkai. 3-4 klasių, 5-6 klasių mokiniai dalyvavo ,,Sveikuolių sveikuoliai‘‘ konkurse, patikrino žinias apie sveiką gyvenseną. Mokiniai prisistatė šūkiu, vaidino, atsakė į klausimus, varžėsi estafetėse ,,pelkė‘‘, greičio, šoklumo, kamuolio valdymo estafetėse. Renginį organizavo kūno kultūros mokytoja R.Agurkienė, medicinos slaugytoja J.Jadvinskaja, socialinė darbuotoja V. Puzinova ir Petrašiūnų nuovados pareigūnė. Visi dalyviai apdovanoti padėkomis ir prizais.

Sveikatos mėnesio renginius aprašė
kūno kultūros mokytoja ekspertė Rita Agurkienė

Go to top