Parašyta 2015 rugpjūčio 18 d.

Bėgimas moksleiviams!

Bėgimas moksleiviams!

Bėgimas moksleiviams!

Bėgimas moksleiviams!

Šį rugsėjį į Vilnių grįžta didžiausia šalies bėgimo šventė – Danske Bank Vilniaus maratonas.

Kaip ir kasmet, organizatoriai kviečia visus Lietuvos moksleivius prisijungti prie nemokamo „CAN CAN Moksleivių bėgimo“. Moksleiviai ir jų mokytojai kviečiami burti mokyklos komandą, registruoti jos narius internetinėje svetainėje www.vilniausmaratonas.lt ir rugsėjo 13 d. 15:40 bėgti nemokamą 4,2 km distanciją pačioje Vilniaus širdyje – startuojant prie Arkikatedros ir bėgant gražiausiomis miesto gatvėmis. Moksleivių ir jų komandų laukia ypatingi prizai:

 

   • Gausiausia moksleivių komanda iškovos RADISTŲ koncertą savo mokyklai
   • Antrajai gausiausiai komandai atiteks IMPULS sporto klubo dovanos
   • Trečiosios vietos laimėtojai pramogaus „Vichy vandens parke“
   • Greičiausias moksleivis ir moksleivė bus apdovanoti nugalėtojų taurėmis, „Menų spaustuvės“ sezoniniais bilietais ir kitomis partnerių dovanomis
   • Iš toliausiai atkeliavusiai komandai – nugalėtojų taurės ir „CanCan“ įsteigtas sotusis prizas

Dalyvavimas nemokamame moksleivių bėgime – tai puiki proga suburti visą mokyklos bendruomenę ir smagiai praleisti rugsėjo sekmadienį bėgimo ritmu. Kas žino, galbūt daugiatūkstantinė bėgimo entuziastų minia ir renginio atmosfera įkvėps moksleivius dar stipiriau pamilti sportą ir toliau užsiimti bėgimu?

Daugiau informacijos apie bėgimą rasite čia. Kilus klausimų, kaip registruoti komandą, kreipkitės el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu +37064732998.

Go to top