Parašyta 2015 rugsėjo 18 d.

Susitikimas su svečiu iš JAV prof. dr. Ming-kai Chin

Susitikimas su svečiu iš JAV prof. dr. Ming-kai Chin

Lietuvos sporto universitete vyko mokslinis seminaras „Globalios fizinio lavinimo ir sveikatinimo perspektyvos mokykloje: nuo praktikos iki teorijos“ („Global Perspectives of Best Practice in School Physical Education and Health: From Practice to Theory“). Pranešimą skaitė svečias iš JAV, prof. dr. Ming-kai Chin.

Profesorius yra vienas iš keturių Azijos pratimų ir sporto mokslo tarybos įkūrėjų ir buvęs jos prezidentas, tarptautinės „HOPSports“ organizacijos (JAV) vice-prezidentas, Azijos šalių pratimų ir sporto mokslo žurnalo („Asian Journal of Exercise and Sports Science“) vyriausiasis redaktorius, BRICS (Brazilijos, Rusijos, Indijos, Kinijos ir Pietų Afrikos) pratimų ir sporto mokslo tarybos steigėjas ir laikinasis prezidentas, 2015 m. apdovanotas Manuel Gomes Tubino medaliu.

 

Svečias akcentavo mokyklinio amžiaus vaikų holistinio sveikatinimo ir fizinio aktyvumo svarbą, pateikė pavyzdžių bei idėjų, kaip suteikti vaikams ir jaunimui judėjimo džiaugsmo kūno kultūros pamokų, aktyvių pertraukų ar užklasinės veiklos metu, į tokias programas įtraukiant ne vien moksleivius, bet ir jų šeimos narius, mokyklos bendruomenę. Paskaitos metu klausytojai buvo supažindinti su visame pasaulyje didelio susidomėjimo sulaukusia "Brain Breaks" programa, kurios pagrindinis tikslas – vidutinio-didelio intensyvumo trumpi, smagūs fizinio aktyvumo intarpai vaikams ir paaugliams, kurie skirti suaktyvinti smegenų veiklą.

LKKMA prezidentė Laima Trinkūnienė su prof. dr. Ming-kai Chin aptarė LKKMA bendradarbiavimo galimybes.

www.hopsport.com

Go to top