Parašyta 2015 gruodžio 11 d.

Vilniaus miesto neįgaliųjų mokinių su vežimėliais sporto varžybos ,,Aš noriu laimėti“

Vilniaus miesto neįgaliųjų mokinių su vežimėliais sporto varžybos ,,Aš noriu laimėti“ Vilniaus miesto neįgaliųjų mokinių su vežimėliais sporto varžybos ,,Aš noriu laimėti“ Vilniaus miesto neįgaliųjų mokinių su vežimėliais sporto varžybos ,,Aš noriu laimėti“

2015 m. gruodžio 3 d. „Versmės“ katalikiškosios gimnazijos sporto salėje vyko neįgaliųjų mokinių su vežimėliais sporto varžybos “Aš noriu laimėti”, skirtos Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti . Varžybose dalyvavo Vilniaus “Vilties” specialiosios mokyklos – daugiafunkcinio centro, Vilniaus “Atgajos” specialiosios mokyklos ir Vilniaus “Versmės” katalikiškosios gimnazijos komandos. Šventės dalyvius pasveikino Vilniaus “Versmės” katalikiškosios mokyklos direktorė Violeta Ališauskienė ir ralio čempionas Gintaras Šalkauskas.

Sporto varžybose rungėsi dvidešimt dalyvių. Kiekvienam sportininkui buvo priskirtas savanoris, kuris padėjo judėti ir atlikti sunkesnes užduotis.

Varžyboms teisėjavo kūno kultūros mokytojai ir praktiką atliekantys LSU studentai. Varžybų dalyviams buvo parengta dešimt fizinius gebėjimus lavinančių rungčių: įveikti kliūčių ruožą, mesti kamuoliuką į taikinį, paimti ir padėti stovelį, surasti paslėptą kamuoliuką, pataikyti į futbolo vartus, taikinį ir t.t. Teorinės užduoties metu dalyviai turėjo pažymėti komandines sporto šakas. Viena užduotis buvo skirta akademinių gebėjimų lavinimui. Už kiekvieną atliktą užduotį buvo skiriami taškai ir nustatomas varžybų nugalėtojas. Įpusėjus varžyboms, leisdamas pailsėti sportininkams padainavo II gimnazinės klasės mokinys Emilis Korickij, kuris su savo daina privertė braukti ašaras net vyrus. Pasveikinti ir apdovanoti sportininkus į gimnaziją atvyko Vilniaus meras Remigijus Šimašius. Visi varžybų dalyviai ir mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Savanoriams įteiktas saldus prizą. Renginį finansavo Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija. Labai džiaugiamės jog antrus metus iš eilės nugalėtoja tapo ,,Versmės“ gimnazijos mokinė Skaistė Biekšaitė laimėjusi aštuonias rungtis iš dešimties ir jai buvo įteikta taurė ir diplomas su dovanėle. Tikimės, jog šios varžybos taps tradicinėmis kiekvienais metais paminint Tarptautinį neįgaliųjų dieną.

VKKMD pirmininkė, ,,Versmės“ katalikiškosios gimnazijos
mokytoja metodininkė Irutė Juršėnaitė

Go to top