Parašyta 2015 birželio 06 d.

LKKMA - Festivalio „Sportas visiems“ dalyvė

Sportas visiems 2015 Sportas visiems 2015

2015 m. gegužės 29-31 dienomis Palangoje vyko fesivalis „Sportas visiems“. Jame dalyvavo 39 aktyviausi Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos (LKKMA) nariai iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Kauno rajono, Kėdainių ir Ukmergės. Kūno kultūros mokytojai festivalį pradėjo eitynėmis - paradu nuo Jūratės ir Kąstyčio skvero iki Palangos stadiono, kur LKKMA nariai išsiskyrė asociacijos simbolika puošiančiais marškinėliais ir kepuraitėmis.

LKKMA vėliavą garbingai nešė Šiaulių kūno kultūros mokytojų asociacijos narys Jonas Klapatauskis. Po eitynių-parado festivalis buvo atidarytas, o LKKMA nariai susirinko prie jūros į vakaronę, kurios metu žaidė judriuosius žaidimus ir bendravo.

Sportas visiems 2015 Sportas visiems 2015 Sportas visiems 2015

Vakaronėje dalyvavo ilgametė LKKMA viceprezidentė Skaistė Bičkovienė. Kitą dieną mokytojai teisėjavo bėgime „Palestra“, baudų ir svarmens metimo rungtyse, dalyvavo sportinėse veiklose. Pažymėtina, kad Vilniaus miesto kūno kultūros mokytojų asociacijos narys Antanas Pociūnas tapo svarmens metimo rungies nugalėtoju ir namo parsivežė didelę ir gražią taurę a.a. Vytauto Deksnio atminimui pažymėti.

Vakare LKKMA nariai dalyvavo masiniame 3 km. Festivalio taikos bėgime, kuriuo per sportą buvo siekiama atkreipti dėmesį į karinius veiksmus Europoje ir Pasaulyje.

Sekmadienio rytą mokytojai mankštosi, bėgiojo ir maudėsi Baltijos jūroje, mankštą vedė žymi Lietuvos sporto universiteto dėstytoja, sveikuolė Onutė Gasparkienė. „Džiaugiamės, LKKMA plėtra, nuveiktais darbais, kiekvieno nario indėliu į LKKMA veiklą.

Lietuvoje yra daug darbščių, aktyvių, iniciatyvių ir kūrybingų kūno kultūros mokytojų. LKKMA tarybos tikslas burti juos po vienu stogu“ – sakė prezidentė ir viceprezidentas. Kitas LKKMA narių sportinis renginys „a.a. Vytauto Deksnio taurei laimėti“ preliminariai planuojamas rugpjūčio paskutinę savaitę vyks Kauno rajono sporto mokykloje, o ataskaitinė konferencija – lapkričio 27 d., Šiauliuose.

Go to top